Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Személyügyi munkatárs

Humán erőforrás
Siemens Központi Osztályok

    Az energiaellátás, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyúj-tott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire. Ezért keresünk folyamatosan olyan érdeklő-dő, nyitott embereket, akik nem félnek feltenni a kemény kérdése-ket sem. Úgy, mint minden Siemens munkatárs világszerte. Úgy, mint te?

Mik lesznek a feladataim?

  • A hozzárendelt területek munkaügyi és adminisztrációs felada-tainak teljes körű ellátása,
  • A HR Business partnerek munkájának támogatása,
  • Munkavállalókkal, hatóságokkal való folyamatos kapcsolat-tartás
  • Személyzeti jellegű kérdések kezelése, munkavállalók tájékoz-tatása, kapcsolattartás üzemi adminisztrátorokkal
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Be- és kilépéshez kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátása
  • Szervezeti módosítások, áthelyezések, munkaszerződés mó-dosításokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Személyi anyagok karbantartása,
  • Kölcsönzött és külsős munkatársakkal kapcsolatos teendők el-látása
  • Havi bérszámfejtés előkészítése, támogatása
  • Foglalkozás-egészségügyi adatszolgáltatással kapcsolatos fel-adatok ellátása
  • Kismamáknak adatszolgáltatás, nyugdíjazással
  • kapcsolatos adatszolgáltatás

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Középfokú vagy Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 2 éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat,
  • Középfokú aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • Határozott fellépés,
  • Precíz, önálló, megbízható munkavégzés,
  • Terhelhető, proaktív és fejlődésorientált
  • személyiség.
  • Nyitott, együttműködő, kezdeményező és kiváló kommuniká-ciós készség

Mit kell még tudnom?

  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Nemzetközi környezet,
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelemcsomag.

Munkavégzés helye:

Budapest, Csepel

Előny:

  • SAP program használatában szerzett gyakorlat
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

A Siemens Zrt. megváltozott munkaképességű munkavállalók
jelentkezését is várja!

Az önéletrajzokat a pozíció feltüntetésével várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Siemens Zrt. Gizella utcai telephely>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Személyügyi munkatárs
  • Rövid pozíció név: Személyügyi munkatárs
  • Hirdető cég: Siemens Zrt. Gizella utcai telephely
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A hozzárendelt területek munkaügyi és adminisztrációs felada-tainak teljes körű ellátása, A HR Business partnerek munkájának támogatása, Munkavállalókkal, hatóságokkal való folyamatos kapcsolat-tartás Személyzeti jellegű kérdések kezelése, munkavállalók tájékoz-tatása, kapcsolattartás üzemi adminisztrátorokkal Statisztikák, riportok készítése Be- és kilépéshez kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátása Szervezeti módosítások, áthelyezések, munkaszerződés mó-dosításokkal kapcsolatos feladatok ellátása Személyi anyagok karbantartása, Kölcsönzött és külsős munkatársakkal kapcsolatos teendők el-látása Havi bérszámfejtés előkészítése, támogatása Foglalkozás-egészségügyi adatszolgáltatással kapcsolatos fel-adatok ellátása Kismamáknak adatszolgáltatás, nyugdíjazással kapcsolatos adatszolgáltatás
  • Elvárások: Középfokú vagy Felsőfokú szakirányú végzettség, minimum 2 éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat, Középfokú aktív angol vagy német nyelvtudás, Erős felhasználói szintű MS Office ismeret, Határozott fellépés, Precíz, önálló, megbízható munkavégzés, Terhelhető, proaktív és fejlődésorientált személyiség. Nyitott, együttműködő, kezdeményező és kiváló kommuniká-ciós készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.25