A Pannonia Bio Zrt. Személyi Asszisztens munkakörbe keres új kollégát Európa legnagyobb etanol gyártó üzemébe, amely a 2012-es gyárindulás óta folyamatosan bővül (a gyár teljes létszáma ma már több, mint 250 fő), és ahol a gyártás világszínvonalon zajlik. A vállalat célja, hogy megtalálja azon munkavállalókat, akik tudásukkal hozzájárulnak a folyamatos fejlesztésekhez és általuk a vállalat újabb sikereket érhet el a termelés és a minőség területén. A cég telephelye Magyarországon, Budapesttől 60 km-re Dunaföldváron található, a vállalat fő profilja az etanol és az állati takarmánygyártás.

Személyi Asszisztens

Feladatok:

  • Személyi asszisztensi feladatok teljes körű elvégzése
  • Szervezési, ügyintézési feladatok ellátása
  • Rendszeres kapcsolattartás a menedzsment tagjaival
  • Repülőjegy- és szállásfoglalások, éttermi foglalások, utazások szervezése
  • Bejövő telefonok, e-mailek kezelése
  • Határidők egyeztetése, megbeszélések szervezése, jegyzőkönyvek készítése
  • Autóflotta menedzselése

Elvárások:

  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office programok aktív felhasználói szintű ismerete
  • Talpraesett, határozott, segítőkész személyiség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaföldvár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát.