A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 3300 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Személyi asszisztens (P_19_Ass)

Feladatai:

  • A vezető részére személyi asszisztensi feladatok ellátása, napi menetrendjének koordinálása (naptárkezelés, találkozók és megbeszélések szervezése).
  • A vezető munkájának teljes körű támogatása, az általa igényelt információk összegyűjtése, rendszerezése.
  • Általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása, belső – külső megbeszélések, rendezvények előkészítése, szervezése.
  • Döntés-előkészítési anyagok, prezentációk készítése, táblázatkezelés, dokumentumok, jegyzőkönyvek megírása.
  • Egyéb, a vezetői munkájához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése.

Elvárás:

  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt.
  • Felsőfokú végzettség.
  • MsOffice magabiztos használata.

Előny:

  • Személyi asszisztensi vagy/és irodavezetői munkakörben szerzett gyakorlat.
  • Megbízhatóság, jó szervezőkészség, lendületes, proaktív hozzáállás.
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás.

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási rendszer,
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz,
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza, 4400 Tünde utca 11.

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar, valamint német és/vagy angol nyelven a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.