Az Országos Vérellátó Szolgálat Transzplantációs Igazgatóság pályázatot hirdet

SZEMÉLYI ASSZISZTENS

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • az igazgatósághoz tartozó adminisztratív, titkársági feladatok ellátása, levelezés, iktatás, kapcsolattartás, találkozók szervezése, naptárak karbantartása, elektronikus nyilvántartások, munkaidő nyilvántartás, oktatás szervezés,
  • a Szervkoordinációs Iroda és a Központi Várólista Iroda munkájának adminisztratív támogatása.

Elvárásaink:

  • középfokú iskolai végzettség,
  • irodai alkalmazások magabiztos, felhasználói szintű ismerete,
  • jó szervező és kommunikációs készség, önálló és precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • vezető mellett szerzett asszisztensi, titkársági tapasztalat,
  • a munkavégzéshez kapcsolódó képesítés,
  • angol nyelvismeret.

A pályázathoz csatolandó:

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, nyelvismeretet igazoló okmányok másolata,
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről,
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről.

Amit kínálunk:

  • folyamatosan fejlődő munkakörnyezet,
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb információk:

  • fix munkaidő beosztás,
  • a munkaviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól,
  • a pályázat beadásának határideje: 2021. április 16.
  • a pályázat elbírálásának határideje: a jelentkezési határidőt követő 30 napon belül,
  • az állás betölthető: a pályázati eljárást követően,

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Karolina út 19-21.

a pályázat benyújtása: postai úton az OVSz címére (1113 Budapest, Karolina út 19-21.) „Transzplantációs Igazgatóság asszisztens pályázat” megjelöléssel, vagy elektronikus úton Dr. Mihály Sándor transzplantációs igazgató részére a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.