Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MSP GROUP Kft.
Pici, növekvő cég vagyunk, olasz gyökerekkel, családias hangulattal, professzionális üzletvitellel és nemzetközi ügyfélkörrel. Szakterületünk az újrahasznosítás.www[dot]mspgroup[dot]hu
Ügyfélreferens

Személyi asszisztens

Kereskedelmi koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

    Igazgatóasszony munkájának folyamatos támogatása, részvétel a tárgyalásokon, feljegyzések.

    Kapcsolattartás munkatársakkal, partnerekkel, ügyfelekkel, felsővezetőkkel; angol, olasz és magyar nyelven.

    Adminisztratív feladatok ellátása: levelek és táblázatok előkészítése, ellenőrzése.
    Ellátja mindazon ügyeket, amelyeket az Igazgatóasszony eseti jelleggel rábíz.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Felsőfokú végzettség.
    Angol és Olasz nyelv kiváló ismerete.
    A számítógép felhasználói szintű, jó ismerete és gyakorlata.
    Önálló és precíz munkavégzés.
    Kiváló együttműködési képesség.
    Kimagasló, udvarias kommunikációs készség angol, olasz és magyar nyelven.

    Megoldásközpontú, rendszerszemléletű gondolkodás.
    1-3 év munkatapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    A műanyagiparban szerzett tapasztalat.

    Rugalmasság, pontosság, türelem.

Amit kínálunk:

    Versenyképes fizetés.

    Élhető, igényes munkakörnyezet, kiváló csapatban.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Olasz - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1146 Budapest, XIV. ker. Ajtósi Dürer sor 5

Jelentkezési határidő:

2018. 06. 27.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2018. 08. 01.

Olasz, angol és magyar nyelven írott önéletrajz.

Magyar nyelen írott motivációs levél.

logistics[at]mspgroup[dot]hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Személyi asszisztens
  • Hirdető cég: MSP GROUP Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIV. kerület
  • Feladatok: Igazgatóasszony munkájának folyamatos támogatása, részvétel a tárgyalásokon, feljegyzések. Kapcsolattartás munkatársakkal, partnerekkel, ügyfelekkel, felsővezetőkkel; angol, olasz és magyar nyelven. Adminisztratív feladatok ellátása: levelek és táblázatok előkészítése, ellenőrzése. Ellátja mindazon ügyeket, amelyeket az Igazgatóasszony eseti jelleggel rábíz.
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség. Angol és Olasz nyelv kiváló ismerete. A számítógép felhasználói szintű, jó ismerete és gyakorlata. Önálló és precíz munkavégzés. Kiváló együttműködési képesség. Kimagasló, udvarias kommunikációs készség angol, olasz és magyar nyelven. Megoldásközpontú, rendszerszemléletű gondolkodás. 1-3 év munkatapasztalat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Olasz
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-18
  • Lejárati dátum: 2018-06-27
Állás, munka még: MSP GROUP Kft.>