Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Partnerünk nemzetközi hátterű, régiós szinten az egyik vezető ingatlanfejlesztő cég, mely prémium iroda- és lakóházak építetésével, bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik. Budapesti irodájukba keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Személyi asszisztens és recepciós - angol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ5223)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ügyvezető személyi asszisztenciája, recepciós és iroda napi működését támogató feladatok ellátása egy kb. 20 fős kirendeltség számára:
  • Vendégek, magas rangú üzleti partnerek fogadása
  • Felső vezetés személyi asszisztenciája, utazásszervezés, adminisztrációban segítségnyújtás, jegyzőkönyvek elkészítése
  • Angol nyelvű fordítások készítése, tolmácsolás
  • Tárgyalások, meetingek szervezése, naptárának kezelése
  • Meetingeken történő részvétel, jegyzőkönyvek készítése
  • Irodaszer rendelések intézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Egyetemi/főiskolai diploma
  • Talpraesett, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Irodavezető, recepciós, office manager, személyi asszisztens, titkár, vagy egyéb adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Pályakezdő jelöltek számára kiváló karrierlehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • Pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ5223 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Pannonjob Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Személyi asszisztens és recepciós - angol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ5223)
  • Hirdető cég: Pannonjob Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Az ügyvezető személyi asszisztenciája, recepciós és iroda napi működését támogató feladatok ellátása egy kb. 20 fős kirendeltség számára: Vendégek, magas rangú üzleti partnerek fogadása Felső vezetés személyi asszisztenciája, utazásszervezés, adminisztrációban segítségnyújtás, jegyzőkönyvek elkészítése Angol nyelvű fordítások készítése, tolmácsolás Tárgyalások, meetingek szervezése, naptárának kezelése Meetingeken történő részvétel, jegyzőkönyvek készítése Irodaszer rendelések intézése
  • Elvárások: Tárgyalási szintű angol nyelvismeret Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek Egyetemi/főiskolai diploma Talpraesett, határozott fellépés Jó kommunikációs és szervező készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.23
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1