7Seasons Apartments Kft. (7SEASONS APARTMENTS KFT)
  • A 7Seasons Apartments Kft. kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését 2009-ben, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket. Kényelmes és színvonalas apartmanok turisztikai célú bérbeadása mellett magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében.

  • Személygépkocsi vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      Az apartmanokban megszálló vendégek szállítása minőségi színvonalon.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - középfokú végzettség

      - 2-3 éves szakmai tapasztalat

      - ,,B" kategóriás jogosítvány

      - angol nyelvtudás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - személyszállítói igazolvány

      - vendéglátás-turizmusban szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      - fontos, megbecsült tagja leszel szervezetünknek,

      - kellemes munkakörülmények

      - kihívásokban gazdag, változatos feladatok

      - támogató vezetés

      - többműszakos munkarend, hétvégi beosztás is

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1061 Budapest, Király utca 8.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.