Mind-Diák Szövetkezet
Az MVM Zrt. mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el gázenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Személyes ügyfélszolgálaton host/hostess - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Nyomtatványok kitöltetése
  • Az ügyfelek irányítása a megfelelő munkatárshoz

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Munkaidő
  • Hétköznap 6.30-19.00 között, előre megbeszélt beosztás szerint
  • Heti 15-20 óra
  • Keddi napok vállalása
  • Munkavégzés helye
  • A feladat teljesítése Makó és Kiskunmajsa városában is zajlik, az utazást Szegedről egy MVM-es kolléga biztosítja minden alkalommal, és az utazási időd is kifizetjük!

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú diákmunka
  • Bérezés bruttó 1250 Ft/óra

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.