KIK VAGYUNK?

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 70 év távlatában jegyezzük, aminek köszönhetően rendkívül sok szakmai tudás és tapasztalat birtokában végezzük tevékenységünket.

Ügyfélszolgálati Főosztályunkra keressük új kollégánkat:

Személyes ügyfélszolgálati munkatárs

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Személyesen történő bejelentések fogadása, reklamációk teljes körű ügyintézése
  • Bejelentésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ügyfélbefizetések és POS terminál kezelése
  • Ügyfelektől érkező megkeresések írásbeli megválaszolása
  • Esetenként az ügyfelek beérkező hívásának kezelése

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Minimum középfokú iskolai végzettséget (érettségi bizonyítvány)
  • MS Office felhasználói szintű ismeretét
  • Ügyfélközpontúságot és szolgáltatói szemléletet
  • Fejlett kommunikációs készséget, szóban és írásban

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, prémiumot, cafeteria keretet
  • Beilleszkedésedről ügyvitel és rendszerek oktatásával gondoskodunk, a felkészítés folyamán segítségedre lesz oktatónk, valamint tapasztalt kollégáink mentorként
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalattal
  • Magabiztos idegen (angol, német, francia) nyelvismerettel (szóban)

HOL DOLGOZHATSZ?

  • Budapest, XI. Vahot utca 8.
  • Budapest, VI. Lehel utca 5.
  • Budapest, XV. Molnár Viktor utca 94.

A veszélyhelyzetre való tekintettel ügyfélszolgálatainkon megoldott a biztonságos munkavégzés.

MILYEN MUNKAIDŐRE SZÁMÍTHATSZ?

Átlagosan heti 40 óra munkavégzés az ügyfélszolgálat nyitvatartásához igazodva.

H 8-20; K 8-18; SZ-CS 9-16; P 8-14

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fizetési igény feltűntetetésével, munkavégzési hely megjelölésével és releváns tapasztalataid kiemelésével ellátott önéletrajzodat  "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

VÁRUNK CSAPATUNKBA!