Személyes Értékesítési Tanácsadó

Bónusz

Vodafone Magyarország Zrt.

Országosan bárhonnan végezhető

Biztosított eszközök
Tablet
Tablet

Elsőre is könnyen megérteted magad másokkal? Az erősségeid között a kommunikáció ott van a Top3-ban? Légy munkaidőben a magad ura, kamatoztasd azt, amiben a legjobb vagy!

Jelentkezz, ha

  • Szívesen dolgoznál vállalkozóként a Vodafone-nál
  • Érdekel a mobil- és vezetékes kommunikáció izgalmas, dinamikus világa
  • Az ügyfélszerzés a kisujjadban van, vagy szívesen vállalkoznál erre a feladatra
  • Az értékesítésben látod a jövőd
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
  • Sikerorientált személynek érzed magad, aki hosszútávon kitartó
  • Nyitott vagy és jól alkalmazkodsz a változásokhoz

Főbb feladatok:

  • Potenciális lakossági és üzleti ügyfelek címlista alapján történő felkutatása és megszerzése
  • Vállalkozóként személyes kapcsolat kiépítése a területeden lévő ügyfelekkel
  • Ajánlatok összeállítása, ártárgyalás, szerződések kötése és utánkövetése, az értékesítési portfolió felépítése
  • Értékesítési tervek teljesítése
  • Személyes ügyfélmegkeresés
  • Ügyféligény felmérése, igény felkeltése
  • Ügyfélkezeléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendezel a vállalkozói léthez szükséges iratokkal, vagy biztosítod azokat
  • Jó tárgyaló és prezentációs készség
  • Készségszintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office alkalmazások aktív használata
  • Minimum középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépkocsi előny

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves értékesítői tapasztalat (telekommunikáció, pénzügyi szolgáltatások területén)
  • Aktív kapcsolatrendszer a kis- és középvállalkozói ügyfélkörben
  • Mobilitás vállalása

Amit kínálunk:

  • Vállalkozóként kiemelkedő jutalék, ösztönző és bónusz rendszerünkkel átlag feletti jövedelemre tehetsz szert
  • Kezdés előtti szakmai tréninget és szakmai mentoring programot biztosítunk
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk (tablet, mobilinternet, munkaruha)
  • Rugalmas időbeosztás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Extra ösztönző programokban, versenyekben történő részvétel
  • Egy segítőkész, barátságos, lelkes csapat tagja lehetsz

A munkavégzés helye:

Országosan, kiemelten az alábbi területeken

- Pest megye
- Borsod-Abaúj-Zemplén / Miskolc, Kazincbarcika/
- Szabolcs-Szatmár-Bereg megye /Nyíregyháza, Újfehértó/
- Hajdú-Bihar megye /Debrecen, Hajdúszoboszló, Hajdúnánás, Berettyóújfalu/
- Heves megye / Gyöngyös, Eger, Hatvan/
- Jász-Nagykun-Szolnok /Szolnok, Jászberény, Martfű/
- Nógrád megye / Salgótarján, Bátonyterenye/
- Csongrád megye / Szentes, Makó, Hódmezővásárhely, Csongrád/
- Bács-Kiskun /Lajosmizse, Kiskunfélegyháza/
- Fejér megye /Székesfehérvár, Dunaújváros, Mór, Bicske, Gárdony, Velence/
- Veszprém megye /Veszprém, Várpalota, Balatonfüred, Balatonalmádi/
- Győr –Moson-Sopron megye / Sopron/
- Baranya megye /Pécs/
- Vas megye /Szombathely/
- Zala megye /Nagykanizsa/

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Projektmenedzser

A jelentkezés menete:

Ha a hirdetés átolvasása és átgondolása után úgy érzed, hogy ez a lehetőség Neked szól, küldd el részletes fényképes szakmai önéletrajzodat a megyeszékhely megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.