A Bon-Sec vagyonvédelmi Kft. több mint 12 éve szolgáltat komplex vagyonvédelmi szolgáltatásokat megbízói részére több mint 500 fő bejelentett saját munkavállalóval.
Munkatársat keresünk

Személy és vagyonőr Vecsés

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Vecsési telephelyre keresünk kizárólag érvényes papírokkal rendelkező személy- és vagyonőr munkatársakat. (Érvényes plasztikkártya + tanúsítvány, vagy új OKJ bizonyítvány.)
    Munkanapokon:
    Gépjármű, személy ki- és beléptetés, a mozgások rögzítése táblázatban. Vendégkártya kiadása. E-mail, fogadása, írása. Eseményjelentő írása.

    Éjszaka, munkaszüneti és ünnepnapokon:
    Kameraképek figyelése, járőrözés 3 óránként csekkolással (1 kör kb. 20-25 perc)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:
    kulturált megjelenés , rugalmasság , terhelhetőség , jó kommunikációs készség , felhasználói színtű számítógépes ismeret , megfelelő egészségi állapot.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Több éves vagyonőri gyakorlat.

Amit kínálunk:

    Főállásban (12 óra) , határozatlan idejű munkaszerződéssel, alkalmazotti, teljes bejelentett munkaviszony.
    12 órás vezénylés szerinti munkarend, hosszútávú munkalehetőség.
    Kulturált munkahely (klíma, mosdó stb.)
    Fizetés nettó 220.000 , - Ft szolgálattól , fizetett ünneptől függően.
    Munkaruhát biztosítunk.. Fizetett szabadság, műszakpótlék, fizetett ünnep, munkábajárás térítés 15 , - Ft/km. Nálunk minden törvény szerinti adókedvezmény megjár, nagycsaládosok előnyben pl 3 gyermek esetén a bruttó fizetés a nettó, jelen esetben kb 325.000,-Ft!
    Öregségi nyugdíjasok: Csak a törvényben meghatározott 15% járulékot vonjuk a bruttó bérből.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2220 Vecsés

Havi nettó fizetési keret:

220 000 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria

A Jelentkezem gombra kattintást követően töltse fel részletes, fényképes önéletrajzát.