Securitas Kft.

Személy- és vagyonőr ( Tószeg)

Főbb feladatok, munkák:

    Munkarend: 24/48 reggel 7 órai kezdéssel
    Teljes munkaidőben keresünk munkatársakat.

    Szakmai feladataid a biztonság megteremtéséhez:
    • Személyforgalom be – és kiléptetése,
    • tehergépjármű forgalom be – és kiléptetése,
    • tűz és riasztórendszer kezelése,
    • kamerarendszer felügyelete,
    • kulcsok kezelése,
    • dokumentációk kezelése,
    • rendkívüli események bekövetkezésekor intézkedések végrehajtása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Rád várunk, ha:
    • Rendelkezel:
    személy-és vagyonőri végzettséggel és kamarai tanúsítvánnyal,
    gyakorlati tapasztalattal személy-és vagyonőrként.
    magabiztos fellépéssel,
    kiváló kommunikációs- és megfigyelőképességgel.
    • Továbbá:
    szívesen adsz tanácsot, segítesz másoknak,
    önálló vagy és motivál, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért.

Amit kínálunk:

    Csatlakozz hozzánk, mert:
    • Hivatalosan bejelentve, teljesen törvényesen foglalkoztatunk.
    • Hivatalosan kifizetjük:
    a munkabéredet,
    a pótlékokat (éjszakai 15%, műszak 30%, ünnepnapi 100% és túlóra 50-100%),
    a szabadságodat,
    a betegszabadságodat, táppénzedet.
    • Díjmentesen biztosítjuk számodra:
    téli-nyári formaruhát,
    élet- és balesetbiztosítást,
    magán célú jogi tanácsadást,
    a szükséges szakmai képzéseket, tréningeket,
    éves- és szükség szerint idő közbeni egészségügyi szűrést.
    • Belépéskor képzési és betanulási segítséget nyújtunk számodra.
    • Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkezünk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5091 Tószeg

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja szakmai önéletrajzát !