Munkatársat keresünk

Személy és vagyonőr Sarlóspuszta_Tatárszentgyörgy

pozícióba.
A Bon-Sec vagyonvédelmi Kft. több mint 12 éve szolgáltat komplex vagyonvédelmi szolgáltatásokat megbízói részére több mint 500 fő bejelentett saját munkavállalóval.

Főbb feladatok, munkák:

Sarlóspusztai telephelyre keresünk azonnali kezdéssel kizárólag érvényes papírokkal rendelkező személy- és vagyonőr munkatársakat. (Érvényes plasztikkártya + tanúsítvány, vagy új OKJ bizonyítvány.)

Feladatok:
Gépjármű, személy ki- és beléptetés, a mozgások rögzítése, kulcskiadás. E-mail, fogadása, írása.
Kameraképek figyelése, járőrözés csekkolással, külső objektumokhoz kivonulás, ellenőrzés, elektronikus jkv. készítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások:
Megbízhatóság, kulturált megjelenés , rugalmasság , terhelhetőség , jó kommunikációs készség , felhasználói színtű számítógépes ismeret , megfelelő egészségi állapot, vezetői engedély, személygépkocsi.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Több éves vagyonőri gyakorlat.

Amit kínálunk:

Főállásban (12 óra) , határozatlan idejű munkaszerződéssel, alkalmazotti, teljes, jogtisztán bejelentett munkaviszony.
24 órás vezénylés szerinti munkarend, hosszútávú munkalehetőség.
Fizetés nettó kb.200.000-215.000 , - Ft szolgálattól , fizetett ünneptől függően.
Munkaruhát biztosítunk. Fizetett szabadság, műszakpótlék, fizetett ünnep, túlóra pótlék, munkábajárás térítés 15 , - Ft/km. Adókedvezmények, nagycsaládosok előnyben pl 3 gyermek esetén szinte a teljes fizetés a nettó.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 - 215.000 Ft

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

2375 Tatárszentgyörgy

A Jelentkezem gombra kattintást követően töltse fel részletes, fényképes önéletrajzát.