REÁL VÉD KFT.

Személy és Vagyonőr

Stabil működési háttérrel rendelkező vagyonvédelmi Társaság személy és vagyonőr munkatársat keres AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL!

Főbb feladatok, munkakör:

- portaszolgálati, vagyonőri tevékenység ellátása intézményben (Kormányhivatal, bank, intézet)
- ügyfélforgalom szabályozása
- egyéb, intézmény vezetés által meghatározott őrzési, felügyeleti feladatok ellátása
- igény esetén, meghatározott intézmények közötti feladatellátás

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Érvényes a 2005. évi CXXXIII. törvényben előírt személy és vagyonőri igazolvány,
- tanúsítvány a 68/2012. (XII. 14.) BM rendeletben előírt vizsgáról, vagy mentesség igazolása,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- intézményőrzésben szerzett tapasztalat
- legalább középfokú végzettség
- jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

- törvényes, bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatás (heti 40 óra)
- fizetett szabadság, fizetett ünnep
- hosszútávú munkalehetőség
- munkaruházat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Dózsa György út

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!