Securitas Kft.

Személy- és vagyonőr (Liszt Ferenc repülőtér)

Főbb feladatok, munkák:

Napi munkaidő: 15 óra (7:00-22:00) Heti négy munkanap, Szabad hétvége

Szakmai feladataid a biztonság megteremtéséhez:
  • Tehergépjármű forgalom be -és kiléptetése,
  • Dokumentáció kezelése,
  • Rendkívüli események bekövetkezésekor szakszerű/jogszerű intézkedések végrehajtása,
  • Létesítmény területén érvényben lévő szabályok betartása és betartatása,
  • Hatóságokkal történő együttműködés,
  • Plombák kezelése,
  • Szükség szerint digitális adatrögzítés, kezelés végrehajtása, továbbítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Rád várunk, ha:
  • Rendelkezel:
  • személy-és vagyonőri végzettséggel és kamarai tanúsítvánnyal,
  • gyakorlati tapasztalattal személy-és vagyonőrként.
  • magabiztos fellépéssel,
  • kiváló kommunikációs- és megfigyelőképességgel,
  • ápolt, igényes a megjelenésed,
  • rendelkezel számítógépes ismeretekkel (kezelői, felhasználói)
  • Továbbá:
  • szívesen adsz tanácsot, segítesz másoknak,
  • önálló vagy és motivál, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért.

Amit kínálunk:

Csatlakozz hozzánk, mert:
  • Hivatalosan bejelentve, teljesen törvényesen foglalkoztatunk.
  • Minden hónapban hivatalosan kifizetjük:
  • a havi munkabéredet,
  • a pótlékokat (éjszakai 15%, műszak 30%, ünnepnapi 100% és túlóra 50-100%),
  • a szabadságodat,
  • a betegszabadságodat, táppénzedet,
  • Díjmentesen biztosítjuk számodra:
  • téli-nyári formaruhát,
  • élet- és balesetbiztosítást,
  • magán célú jogi tanácsadást,
  • a szükséges szakmai képzéseket, tréningeket,
  • éves- és szükség szerint idő közbeni egészségügyi szűrést.
  • Belépéskor képzési és betanulási segítséget nyújtunk számodra.
  • Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkezünk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.