Személy- és vagyonőr (Gyál)

Securitas Kft.

2360 Gyál

Főbb feladatok, munkák:

Szakmai feladataid a biztonság megteremtéséhez:
Munkarend : 24/48
  • vezetők tájékoztatása a rendellenességekről, beavatkozásokról,
  • az objektum működését biztosító rendszabályok betartatása,
  • kulcsok kezelése,
  • vagyonvédelmi jogszabályok betartatása,
  • terület ellenőrzési feladatokat ellátása,
  • rendkívüli események bekövetkezésekor intézkedések végrehajtása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Rád várunk, ha:
  • Rendelkezel:
  • személy-és vagyonőri végzettséggel és kamarai tanúsítvánnyal,
  • felhasználói szintű számítógép és táblagép használati ismerettel
  • magabiztos fellépéssel,
  • kiváló kommunikációs- és megfigyelőképességgel,
  • Továbbá:
  • szívesen adsz tanácsot, segítesz másoknak,
  • önálló vagy és motivál, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért.

Amit kínálunk:

Csatlakozz hozzánk, mert:
  • Hivatalosan bejelentve, teljesen törvényesen foglalkoztatunk.
  • Minden hónapban hivatalosan kifizetjük:
  • a munkabéredet,
  • a pótlékokat ,
  • Díjmentesen biztosítjuk számodra:
  • téli-nyári formaruhát,
  • élet- és baleset biztosítást,
  • magán célú jogi tanácsadást,
  • a szükséges szakmai képzéseket, tréningeket,
  • éves- és szükség szerint idő közbeni egészségügyi szűrést.
  • Belépéskor képzési és betanulási segítséget nyújtunk számodra.
  • Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkezünk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2360 Gyál

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát !
2360 Gyál