Asgard Security Kft
  • Lendületes fiatalos cégünk keresi azon vagyonőr munkavállalókat, akik hasznos munkát szeretnének végezni megbízható munkáltatónál.
  • Személy és vagyonőr

    Főbb feladatok, munkák:

      Pest megye Kormányhivatal!
      Pest megyében található Kormányhivatalokba keresünk személy és vagyonőrt. Cégünk vagyonőri munkalehetőséget biztosít azon munkavállalóknak, akik tényleg hasznos feladatokat szeretnének ellátni munkavégzésük közben. A munkaidő beosztás hétfőtől péntekig .
      Céljaik eléréséhez 950 Ft/óra fizetés.
      Alkalmazott bejelentett munkaviszony.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Személy és vagyonőri igazolvány és tanúsítvány szükséges a munka ellátásához.
      Az emberek közötti kommunikációt megfelelően kezelni. Csapatban együtt dolgozni egy közös cél eléréséért.
      Kik ne jelentkezzenek!
      Aki nem hajlandómegfelelő mértékben aktivizálni magát a munkavégzés közben. Lusták kíméljenek!

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Korábban Kormányhivatalnál vagy Államigazgatásban szerzett vagyonvédelmi munkatapasztalat előnyt jelent.

    Amit kínálunk:

      Cégünk vagyonvédelmi tevékenységet végez több kormányhivatalban , objektumban. Lehetőség van más őrzésvédelmi területen is dolgozni.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Személy- és vagyonvédelem
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2220 Vecsés, Szent István tér

    Jelentkezésében kérjük adja meg fényképes önéletrajzát.