Asgard Security Kft
  • A jelentkezés elküldését követően 48 órával felhívjuk és konkrét interjút beszélünk meg önnel.
    Jelenkezésüket várjuk fénylépesönéletrajz csatolásával a lenti email címen.
  • Személy és vagyonőr

    Főbb feladatok, munkák:

      Rendezvény szervező
      Elsősorban Budapest körzetében keresünk hölgy vagyonőrt!
      Ne habozz jelenkezz minél hamarabb!

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Cégünk vagyonőri munkalehetőséget biztosít azon munkavállalóknak, akik tényleg hasznos feladatokat szeretnének ellátni munkavégzésük közben.
      Céljaik eléréséhez 200.000Ft/hó fizetés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Korábban rendezvényeken és fesztiválokon szerzett munkatapasztalat.
      Kik ne jelentekezzenek:
      Aki nem hajlandó megfelelő mértékben aktivizálni magát munkavégzés közben.. Lusták kíméljenek!
      Aki nem tudja megfelelő mértékben kezelni az emberek közötti kommunikációs összezörrenésket.
      Aki nem hajlandó csapatban dolgozni és másokra tekintettel lenni.

    Amit kínálunk:

      Ne tétovázzon legyen tagja egy kiváló csapatszellemmel rendelkező közösségnek. Ha érez magában ambíciót és akar tanulni szakmai fejlődési lehetőség várja.
      A munkavégzéshez szükséges személy és vagyonőri igazolvány és tanúsítvány.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Személy- és vagyonvédelem
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1146 Budapest, Stefánia út 2.

    Fényképes önéletrajz