Bon-Sec Vagyonvédelmi Kft.
Munkatársat keresünk

Személy- és vagyonőr Ács, Mocsa

pozícióba.
A Bon-Sec vagyonvédelmi Kft. több mint 12 éve szolgáltat komplex vagyonvédelmi szolgáltatásokat megbízói részére több mint 500 fő bejelentett saját munkavállalóval.

Főbb feladatok, munkák:

Ács, Mocsa és környéki mezőgazdasági (sertéstelep) telephelyekre keresünk kizárólag érvényes papírokkal rendelkező személy- és vagyonőr munkatársakat. (Érvényes plasztikkártya + tanúsítvány, vagy új OKJ bizonyítvány.)
Telephelyre be- kilépők kontrollálása, ellenőrzése, telephely őrzés. Fertőtlenítések betartatása, betartása, elvégzése ASP, Covid. Számítógépes regisztrálás, kamerák felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kultúrált, ápolt megjelenés, empátia, jó kommunkációs képesség, türelem, tolerancia, lojalitás. Számítógépes ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Korábban ilyen területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Főállásban (12 óra) , határozatlan idejű munkaszerződéssel, alkalmazotti, jogtisztán bejelentett munkaviszony. Állandó nappalos folyamatos 12 órás szolgálat - 05.30-17.30.
A Munka Törvénykönyve szerint megjáró illetményeket illetve útiköltség térítés( 15 Ft/km) biztosítjuk. Nagycsaládosok előnyben. Nálunk pl. érvényesíthetőek az adókedvezmények: családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény, mind leírhatja az adójából az Önnek járó kedvezményt és ennyivel emelkedik a nettó bére.
Bérfizetés minden hónapban átutalással történik.
Kérjük jelölje meg bérigényét!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

2941 Ács

A Jelentkezem gombra kattintást követően töltse fel részletes, fényképes önéletrajzát.