Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Szélturbina üzembe helyező és szerviz technikus

Mik lesznek a feladataim?

  • Szélturbinák helyszíni üzembe helyezése, tesztelése és szervizelése szárazföldön (onshore) és tengeren (offshore)
  • Turbinák megelőző szervizelése, hibás alkatrészek cseréje
  • Gyengeáramú kábelek/berendezések üzembe helyezése, mérése, tesztelése, szükség szerinti cseréje, javítása
  • Turbinaspecifikus szoftverek telepítése
  • Szenzorok cseréje, opcionális perifériák telepítése, tesztelése, javítása
  • Hidraulikus, elektronikus, mechanikus berendezések telepítése, kalibrálása, mérése, javítása, cseréje, tesztelése
  • Üzemeltetés során felmerülő hibák javítása tesztüzem alatt
  • Projekt managementtel való kapcsolattartás
  • Az elvégzett munkák precíz dokumentálása

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Villamos végzettség, (villanyszerelő, épületvillamossági szerelő, autóvillamossági szerelő, stb.)
  • Min. 2 éves releváns villamossági munkatapasztalat
  • Kapcsolási rajzok olvasási ismerete, háromfázisú rendszerek ismerete, kisfeszültségű hálózatok ismerete, valamint a B kategóriájú jogosítvány megléte
  • Legalább erős középfokú, szóban és írásban is aktív szakmai angol nyelvtudás
  • MS Office irodai alkalmazások alapos ismerete
  • Megfelelő fizikai állapot, gyakorlati munkára, terepen történő munkavégzésre való készség (nagy magasságban, ipari környezetben stb.)
  • Mobilitás, önállóság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem, nyitottság más kultúrák iránt
  • Folyamatos részvétel 1-3 hónapos külföldi projekteken

Előnyt jelent:

  • Villamosmérnöki végzettség, valamint a teljesítményelektronikai és a hidraulikus rendszerek ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfeszültségi hálózati ismeretek, illetve kapcsolási jogosultság

Mit kell még tudnom?

  • A munkavégzést szakmai-, műszaki betanítás és felkészítés előzi meg a Siemens Gamesa regionális tréning központjában
  • Folyamatos képzések, melyeken a részvétel kötelező
  • Nemzetközi csapatban folyik a munkavégzés

A munkavégzés helye:

    Külföld és Belföld / világszerte
    (projektek között rendszeres pihenőidőt biztosítunk Magyarországon)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Az önéletrajzokat a pozíció feltüntetésével várjuk.

A jelentkezés beküldésével a pályázó hozzájárul, hogy a pályázatra történő jelentkezés során általa közölt személyes adatait a pályázó önkéntes hozzájárulása alapján a pályázat kiírója, a Siemens Gamesa Renewable Energy Kft. a meghirdetett pozíciót betöltő személy kiválasztásának céljából a pályázat benyújtásának határidejétől számított 90 napos határidő elteltéig kezelje. A pályázó ezen határidő előtt is bármikor korlátozás nélkül kérheti a személyes adatainak kezeléséről történő tájékoztatást, a személyes adatai helyesbítését, törlését, az adatkezelés korlátozását, illetve tiltakozhat az adatkezelés ellen.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szélturbina üzembe helyező és szerviz technikus
  • Rövid pozíció név: szerviz technikus
  • Hirdető cég: Siemens Gamesa Renewable Energy Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Szélturbinák helyszíni üzembe helyezése, tesztelése és szervizelése szárazföldön (onshore) és tengeren (offshore) Turbinák megelőző szervizelése, hibás alkatrészek cseréje Gyengeáramú kábelek/berendezések üzembe helyezése, mérése, tesztelése, szükség szerinti cseréje, javítása Turbinaspecifikus szoftverek telepítése Szenzorok cseréje, opcionális perifériák telepítése, tesztelése, javítása Hidraulikus, elektronikus, mechanikus berendezések telepítése, kalibrálása, mérése, javítása, cseréje, tesztelése Üzemeltetés során felmerülő hibák javítása tesztüzem alatt Projekt managementtel való kapcsolattartás Az elvégzett munkák precíz dokumentálása
  • Elvárások: Villamos végzettség, (villanyszerelő, épületvillamossági szerelő, autóvillamossági szerelő, stb.) Min. 2 éves releváns villamossági munkatapasztalat Kapcsolási rajzok olvasási ismerete, háromfázisú rendszerek ismerete, kisfeszültségű hálózatok ismerete, valamint a B kategóriájú jogosítvány megléte Legalább erős középfokú, szóban és írásban is aktív szakmai angol nyelvtudás MS Office irodai alkalmazások alapos ismerete Megfelelő fizikai állapot, gyakorlati munkára, terepen történő munkavégzésre való készség (nagy magasságban, ipari környezetben stb.) Mobilitás, önállóság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem, nyitottság más kultúrák iránt Folyamatos részvétel 1-3 hónapos külföldi projekteken
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-01
Állás, munka még: Siemens Gamesa Renewable Energy Kft.>