Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. győri telephelyére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Szekunder diagnosztikai területi referens (Győr)

Feladatok:

  • Alállomási szekunder rendszerek üzembe helyezését megelőző felülvizsgálata, berendezések javítása, cseréje, üzemzavarainak elhárítása kivizsgálása
  • Üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése
  • Laboratóriumi vizsgálatok végzése
  • Vizsgálatok, beavatkozások dokumentálása, eredmények kiértékelése
  • Védelem, automatika beállítások, paraméterezések elvégzése
  • Közreműködés rendszertechnikai kérdések, feladatok megoldásában
  • Közreműködés fejlesztések kidolgozásában
  • Munkacsoport vezetői feladatok ellátása
  • Alállomási KIF FAM munkavégzés
  • Készenléti szolgálat ellátása
  • Szerelési felügyelői feladatok ellátása
  • Szakismeretek, munkamódszerek folyamatos fejlesztése, elsajátítása, kreatív alkalmazása
  • Hatásköre az alállomások teljes szekunder rendszereire, valamennyi eszközére kiterjed, de elsődleges tevékenysége a NAF mezőkhöz, a NAF/KÖF és KÖF/KÖF transzformátor mezőkhöz és az alállomási közös mezőhöz kapcsolódik.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (erősáramú) végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány
  • A2 – alapszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Önálló állomás kezelői vagy villamosmű kezelői tanfolyam
  • Szakszolgálati FAM (KIFSZ-2) tanfolyam
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló tanfolyam
  • Alállomási helyismereti jogosultság (F4/B, F5/1a) megléte

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül havi fix bérjuttatást (alapbér 15 %-a) biztosítunk
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat, és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Az ország egész területén céges üdülőben pihenhet

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Győr

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.