Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. csapatához.

Szarvasmarha takarmányozási szaktanácsadó

A munkakör célja:

A Bonafarm - Bábolna Takarmány Kft. piaci pozíciójának erősítése a szarvasmarha takarmányozás területén elsősorban a Közép-Magyarországi régiókban.

Feladataid lesznek:

  • Meglévő üzleti partnerekkel való szakmai kapcsolattartás, szarvasmarha telepi takarmány receptúrák készítése,
  • a szarvasmarha takarmányok értékesítésének növelése,
  • együttműködés az értékesítőkkel és társ területekkel,
  • a vevői elégedettségi mutatók fejlesztése,
  • javaslat tétel vevői igények szerint a termék- és szolgáltatások fejlesztésre vonatkozóan, a fejlesztésekben való aktív részvétel,
  • piaci elemzések, kimutatások készítése, valamint
  • szakmai rendezvényeken való részvétel.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben.
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok.
  • Nagyfokú önállóság és autonómia.
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés.
  • Versenyképes jövedelem és juttatások.

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel szakirányú főiskolai/egyetemi végzettséggel,
  • van minimum 5 év szakmai tapasztalatod szarvasmarha tenyésztés, takarmányozás területén,
  • van B kategóriás vezetői engedélyed,
  • nem jelent problémát számodra havi szinten kb. 5000 km levezetése, valamint
  • felhasználói szinten ismered a MS Office programokat.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagyigmánd