Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Nemzeti Közművek földgázszolgáltatója látja el az ország mintegy 3,4 millió lakossági ügyfelét, továbbá több ezer vállalkozás is bennünket választott üzleti céljai eléréséhez.

Ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása érdekében

a Pénzügyi Igazgatóság Számviteli és Adó Osztályára

számvitelpolitikai munkatársat

keresünk.

AZ ÚJ MUNKATÁRS KIEMELT FELADATAI:

  • Az időszaki és éves zárási feladatokban való részvétel, valamint társasági és konszolidált beszámolók összeállításában való közreműködés.
  • Leányvállalatok teljes körű könyvelésében való részvétel.
  • A törvényi változások folyamatos figyelemmel kísérése, javaslattétel a társaságon belüli érvényesítésükre.
  • Részvétel a társaság számviteli politikájának, szabályzatainak kialakításában, rendszeres karbantartásában.
  • Az SAP-ba integrált főkönyvi feladások folyamatos ellenőrzése, a számviteli folyamatok ellenőrzési rendszereinek működtetése.
  • A társaság éves és gördülő üzleti tervének készítésében, a tervek teljesítésének elemzésében való részvétel.
  • Adatszolgáltatás biztosítása és prezentációk készítése a vezetés számára.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú (főiskola / egyetem) közgazdasági végzettség,
  • mérlegképes könyvelői képzettség, regisztráció,
  • számviteli területen szerzett, minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • középszintű Excel ismeret,
  • kiemelkedő elemző készség,
  • rendszerszemlélet,
  • kapcsolódó jogszabályok ismerete.

ELŐNYT JELENT:

  • Konszolidált beszámoló készítésében szerzett tapasztalat,
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • angol nyelvismeret.

AMIT MUNKÁLTATÓKÉNT NYÚJTUNK:

  • stabil munkahely,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • rugalmas munkaidő.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát – a bérigény megjelölésével – az NKM Földgázszolgáltató Zrt. HR Fejlesztési Osztályára.

Jelentkezési határidő: 2018. március 10.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Számvitelpolitikai munkatársat
  • Rövid pozíció név: Számviteli munkatárs
  • Hirdető cég: Nemzeti Közművek
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: Az időszaki és éves zárási feladatokban való részvétel, valamint társasági és konszolidált beszámolók összeállításában való közreműködés. Leányvállalatok teljes körű könyvelésében való részvétel. A törvényi változások folyamatos figyelemmel kísérése, javaslattétel a társaságon belüli érvényesítésükre. Részvétel a társaság számviteli politikájának, szabályzatainak kialakításában, rendszeres karbantartásában. Az SAP-ba integrált főkönyvi feladások folyamatos ellenőrzése, a számviteli folyamatok ellenőrzési rendszereinek működtetése. A társaság éves és gördülő üzleti tervének készítésében, a tervek teljesítésének elemzésében való részvétel. Adatszolgáltatás biztosítása és prezentációk készítése a vezetés számára.
  • Elvárások: Felsőfokú (főiskola / egyetem) közgazdasági végzettség, mérlegképes könyvelői képzettség, regisztráció, számviteli területen szerzett, minimum 3 éves szakmai tapasztalat, középszintű Excel ismeret, kiemelkedő elemző készség, rendszerszemlélet, kapcsolódó jogszabályok ismerete.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Nemzeti Közművek>