A Tranzit Csoport elsősorban víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével van jelen a magyar és a nemzetközi piacokon. A vállalat vezetésének irányelve a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés.

Ennek a minőségnek a fenntartásához szakképzett és elkötelezett munkatársakra van szükségünk.

A Tranzit-Ker Zrt. új munkavállalót keres Debrecenbe

Számviteli vezető

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • a cégcsoport adózással kapcsolatos tevékenységének ellátása,
  • konszolidációs adatszolgáltatás a külföldi tulajdonosok felé,
  • a havi zárásokhoz kapcsolódó ellenőrzések, egyeztetések koordinálása, végzése,
  • kapcsolattartás a hatóságokkal.

Elvárások:

  • 3 - 5 éves szakmai gyakorlat,
  • angol nyelvtudás kommunikációs szinten, szakmai nyelvtudással,
  • adótanácsadói képesítés
  • megbízható, pontos munkavégzés.

Előny:

  • mezőgazdaságban, élelmiszeriparban szerzett gyakorlat,
  • IFRS nemzetközi mérlegképes szakmai végzettség,
  • Debrecen városi lakhely

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • változatos, kihívásokkal teli mozgalmas feladatok
  • szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen