Trio Group Kft.
  • Stabil hátterű, budapesti vendéglátó ipari cégcsoportunk keresi új kollégáját a pénzügyi-számviteli csoportjába.

  • Munkatársat keresünk

    Számviteli ügyintéző

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

        • számlák könyvelése
        • pénztárak könyvelése
        • különféle belső pénzügyi nyilvántartások készítése
        • analitikus nyilvántartások vezetése
        • egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
        • ad-hoc jellegű feladatok
        • főkönyvelő munkájának segítése
        • kapcsolattartás a pénzügyi osztállyal, egyeztetések

    Az álláshoz tartozó elvárások:

        • számviteli ügyintézői, vagy képesített könyvelői végzettség
        • legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
        • felelősségteljes munkavégzés
        • pontosság, precizitás, önállóság
        • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
        • határidők betartása
        • együttműködésre és csapatmunkára való készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

        • azonnali kezdési lehetőség
        • sERPa ügyviteli rendszer ismerete
        • mérlegképes könyvelői végzettség

    Amit kínálunk:

        • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
        • családias hangulat
        • szakmai fejlődési lehetőség
        • versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca 183.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,