Számviteli ügyintéző

Elvárások:

  • Pénzügyi / számviteli végzettség, vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • MS Office (Word, Excel) ismeretek
  • Terhelhetőség, pontosság
  • Pénzügyi, számviteli, könyvelési területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Bejövő számlákkal kapcsolatos feladatok ellátása: iktatása a könyvelő programban, könyvelésre előkészítése, reklamációk intézése
  • Bejövő szállítólevelek kezelése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kimutatások készítése
  • Közreműködés a havi, éves zárásban
  • Házi pénztár kezelése
  • Irattárazási, egyéb ügyviteli feladatok

Előny:

  • Német/angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dévaványa, 5510 Eötvös utca 89.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva vagy az alábbi elérhetőségre küldheti:

Boschung EJT Kft.
5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.