SZÁMVITELI TANÁCSADÁS CSAPAT

A KPMG számviteli tanácsadási csoportjában célunk, hogy támogassuk ügyfeleinket a folyamatosan változó nemzetközi és hazai számviteli szabályozások alkalmazásában, és az új előírások bevezetése során. Mindennapi változatos és dinamikus munkánk a bankszektortól a termelő cégeken át Magyarország és a világ vezető vállalatait segíti. A hazai jogszabályi környezet lehetőséget teremt arra, hogy a magyar vállalatok egyre szélesebb körben alkalmazzák a nemzetközi számviteli standardokat, az új előírások alkalmazása pedig hozzáértő, a minőség felé elkötelezett szakértőket kíván. Munkatársaink magasan képzett, több éves tapasztalattal rendelkező számviteli szakemberek, akik folyamatos továbbképzésekkel tartják frissen tudásukat annak érdekében, hogy ügyfeleink kérdéseire magas színvonalú választ tudjanak adni. Csatlakozz Te is szakértői csapatunkhoz!

Számviteli Tanácsadó Asszisztens

Amivel várunk:

  • Fiatalos, motivált és összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek biztosítása a magyar és nemzetközi számvitel területén egyaránt
  • Személyes készségek fejlesztése az alábbi területeken: csapatmunka, tanácsadói fellépés, projekt menedzsment, nemzetközi kapcsolatok
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Főbb feladatok:

  • Részvétel teljes körű számviteli tanácsadási projektekben az ajánlatírási fázistól kezdve egészen a lezárásig
  • IFRS konverziós projektekben, valamint új IFRS standardok alkalmazásának bevezetésében való aktív közreműködés
  • Prezentációk, kalkulációk és számviteli vélemények előkészítése szakértőink támogatása mellett
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás és folyamatos kommunikációNézd meg a láblécben található copyright szövegét, ügyelve az évre és a cégnévre

Elvárások:

  • Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok pénzügy-számvitel, vagy más gazdasági területen
  • Érdeklődés a számvitel elméleti oldala iránt
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Pozitív, kommunikatív személyiség, elkötelezettség a tanulás és fejlődés irányában
  • Erős analitikus készségek, logikus gondolkodásmód, precizitás
  • Jó csapatjátékos
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználó szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk angol és/vagy magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével.