A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Számviteli szakértő

Főbb feladatok

  • Havi, negyedéves, éves számviteli zárlati feladatok, ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Negyedéves és éves mérleg, eredménykimutatás és anyavállalati jelentéscsomag elkészítésében részvétel
  • Közreműködés a Bank egyedi és konszolidált éves beszámolójának elkészítésében
  • Számviteli rendszerfejlesztések, riportok automatizálása esetén üzleti specifikációk készítése, felhasználói tesztelés
  • A számviteli és társosztályok támogatása az új termékek, üzleti folyamatok bevezetése során
  • Közreműködés a negyedéves, éves auditban

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági diploma
  • Minimum 1-2 év hasonló területen (banki számvitel, IFRS reporting, audit)
  • IFRS mérlegképes végzettség vagy DipIFR vagy folyamatban lévő ACCA tanulmányok
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Felelősségvállalás, csapatszellem
  • Precíz, hatékony munkavégzés, szakmai igényesség
  • Kiváló szervező készség
  • Rendszerben gondolkodás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Banki termékek, folyamatok ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • SQL, VBA, R studio ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.