Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az OTP Faktoring Zrt., az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata új munkatársat keres
Számviteli osztályára, az alábbi pozícióba:

Számviteli szakértő

Feladatok:

  • a különböző projektekben a pénzügyi és számviteli terület képviselete
  • informatikai fejlesztések során a számviteli szempontok érvényesítése
  • a számviteli havi zárási folyamatokban való aktív közreműködés speciális könyvelési feladatok elvégzésével
  • az analitikus és a főkönyvi rendszer kapcsolatának ellenőrzése, a változások követése
  • a belső szabályzatok aktualizálásában való közreműködés
  • külső és belső adatszolgáltatások teljesítésében való közreműködés, azok ellenőrzése
  • együttműködés a többi szervezeti egységgel, kiemelten a kontrolling osztállyal

Szakmai követelmények:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség
  • legalább 5 év számviteli területen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Az ideális jelölt:

  • mérlegképes könyvelői végzettség (MSZSZ és IFRS)
  • pénzügyi vállalkozásnál szerzett szakmai tapasztalat
  • angol nyelv legalább középszintű ismerete

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség (IFRS)
  • KONTIR könyvelési program ismerete

Amit nyújtunk:

  • szakmai fejlődés, külső és belső képzések
  • csoportszintű projektekben való résztvétel lehetősége
  • nemzetközi környezet
  • versenyképes jövedelem

Várható kezdés:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület, Mozsár utca 8.

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük a pozíció megnevezésével valamint a fizetési igényének megjelölésével küldje el fényképes magyar és angol nyelvű motivációs levelét, szakmai önéletrajzát!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: OTP Faktoring ZRt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Számviteli szakértő
  • Rövid pozíció név: Számviteli szakértő
  • Hirdető cég: OTP Faktoring ZRt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VI. kerület
  • Feladatok: a különböző projektekben a pénzügyi és számviteli terület képviselete informatikai fejlesztések során a számviteli szempontok érvényesítése a számviteli havi zárási folyamatokban való aktív közreműködés speciális könyvelési feladatok elvégzésével az analitikus és a főkönyvi rendszer kapcsolatának ellenőrzése, a változások követése a belső szabályzatok aktualizálásában való közreműködés külső és belső adatszolgáltatások teljesítésében való közreműködés, azok ellenőrzése együttműködés a többi szervezeti egységgel, kiemelten a kontrolling osztállyal
  • Elvárások: felsőfokú pénzügyi végzettség legalább 5 év számviteli területen szerzett tapasztalat SAP rendszer ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.05.19
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 2