Karrier Hungária Kft.

Számviteli szakértő (magabiztos IFRS tudással) (KH_100893)

Stabil háttérrel rendelkező pénzintézeti partnerünk keresi magabiztos számviteli és IFRS ismeretekkel rendelkező új csapattagját. Ha szeretné kamatoztatni, illetve tovább bővíteni már meglévő ismereteit, ez lehet a következő lépés karrierjében. Operatív feladatok mellett, komplex projektekben is lehetősége lenne részt venni.

Feladatok:

  • Elemzések, kalkulációk készítése
  • Számviteli zárásokban való aktív részvétel
  • Rendszeres riportok elkészítése
  • Adatszolgáltatás a társosztályok felé
  • Korrekciók könyvelése
  • Projektekben, informatikai fejlesztésekben való közreműködés
  • Aktív együttműködés a különböző társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pénzintézeti területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Magabiztos IFRS ismeretek
  • Magasszintű Microsoft Excel használat
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Összetett, kihívásokkal teli feladatkör
  • Professzionális csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Treasury

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.