CompuTREND Zrt.
Munkatársat keresünk

Számviteli szakértő, konzulens

pozícióba.
A CompuTREND Zrt. harminc éve aktív szereplője a magyarországi szoftverpiacnak. Piacvezető gazdálkodási rendszer szállítója a kórházi, egészségügyi szektornak, stratégiai partnere az önkormányzati és központi költségvetési intézményeknek.

Miért szeretünk mi itt dolgozni?
Mert rugalmas munkaidőben, home office lehetőséggel, kihívásokkal teli feladatokat oldhatunk meg, jó fej kollégákkal, egy igazi családbarát cégnél. Ha úgy adódik ide behozhatod a gyermeked, akiknek külön szobát rendeztünk be sok - sok játékkal. Mindezt tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető, modern irodában a XI. kerületben.
"Szerethető Munkahely díj 2017"
„Családbarát munkahely 2020”

Főbb feladatok, munkák:

Gazdálkodási rendszer bevezetése
Felhasználóinak szakmai támogatása
Ügyfélbejelentések kezelése
Zárások szakmai támogatása
Rendszerbevezetések kapcsán az ügyféloldali igények felmérése
Felhasználói rendszer oktatása
Szoftver továbbfejlesztésében való részvétel (specifikálás, tesztelés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
Államháztartási számvitel területén megszerzett tapasztalat
MS Office készségszintű használata
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Államháztartási gazdasági tevékenység ismerete
Minimum 3 éves gazdálkodási területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

Kihívásokkal teli, változatos feladatok
Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
Családias, modern környezet
Versenyképes fizetés, stabil pénzügyi háttér
Szakmailag felkészült, elkötelezett, támogató csapat
Egészségbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Fehérvári út 84a.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!