A több mint tíz éves múlttal rendelkező, belföldi és külföldi személyszállítással foglalkozó AL-KO Plusz Kft.

Számviteli-, pénzügyi munkatárs

pozícióba munkatársat keres.

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő, összetartó, kreatív csapat részese lenni, ahol számítanak az ötleteid és adunk a véleményedre, várjuk jelentkezésedet.

Főbb feladatok:

  • főkönyvi könyveléssel kapcsolatos feladatok (kontírozás, feldolgozás)
  • kimenő és bejövő számlák könyvelése
  • bank, pénztár könyvelése
  • főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése, vegyes tételek könyvelése
  • számlázás
  • bankolás
  • tárgyi eszközök, beruházások nyilvántartása, elszámolása
  • hitel, lízing számlák kezelése, ügyintézése
  • külső és belső információ szolgáltatás, bevallások előkészítése
  • havi, negyedéves, éves zárásokban való aktív közreműködés
  • havi monitoring/kontrolling riport készítése
  • jogszabály változások követése
  • kapcsolattartás munkatársakkal, hatóságokkal, partnerekkel
  • cégcsoporton belüli elszámolások menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum képesített könyvelői végzettség
  • 3 éves releváns könyvelői tapasztalat
  • irodai szoftverek magabiztos használata (excel, word)
  • ügyviteli szoftverek-, integrált vállalatirányítási rendszerek gyors elsajátítása
  • pontos, precíz munkavégzés
  • rendszerszemlélet, logikus-, problémamegoldó hozzáállás

Amit munkáltatóként nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés + egyéb juttatások
  • Barátságos, jó hangulatú családias munkahelyi légkör, jó csapatszellem
  • Szakmai, személyes fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Megbecsülés
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • RLB program ismerete
  • személyforgalmazási, szállítmányozási területen szerzett ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Érdeklődni a +36209506096-os telefonszámon lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.