Eötvös Loránd Tudományegyetem

Kancellária, Gazdasági Főigazgatóság

számviteli osztályvezető

munkatársat keres

Feladatok

  • a főkönyvi könyvelési, a vagyon-nyilvántartási és a leltározási napi operatív feladatok megszervezése, irányítása és szakmai ellenőrzése
  • számviteli szabályzatok elkészítése
  • az államháztartás számviteléről szóló 4/2013. (I.11.) Kormányrendelet, valamint a 2000. évi C. törvény a számvitelről és a 2011. évi CXCV. törvény az államháztartásról, valamint annak végrehajtási rendelete a 368/2011. (XII.31.) Kormányrendelet alapján, az intézményi sajátosságoknak, szakmai feladatoknak leginkább megfelelő számviteli rendszer működtetése
  • költségvetés és költségvetési beszámoló, időközi havi költségvetési jelentések és negyedéves mérlegjelentések elkészítése
  • KGR beszámolási rendszer kezelése
  • KSH adatszolgáltatások és MNV vagyonkataszteri jelentés készítése
  • SAP Integrált gazdálkodási rendszerfejlesztésében és működtetésében való folyamatos részvétel

Elvárások

  • középiskola/gimnázium, felsőfokú pénzügyi-számviteli képesítés államháztartási szakon, mérlegképes könyvelői képesítés
  • 3 éves államháztartás területén szerzett számviteli vezetői tapasztalat
  • vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • levelező rendszerek, MS Office (irodai alkalmazások), SAP gyakorlott ismerete
  • a vezető beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki az Eötvös Loránd Tudományegyetemmel közalkalmazotti jogviszonyban áll, vagy a megbízással egyidejűleg közalkalmazotti munkakörbe kinevezhető
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • precíz, összeszedett, megbízható személyiség,
  • gyakorlatias hozzáállás, önálló problémamegoldás,
  • kiváló kommunikációs készség

Előny

  • főiskola / egyetem
  • Poszeidon rendszer felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • betanulási lehetőség
  • stabil háttér
  • folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

A pályázathoz csatolni szükséges

  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • iskolai végzettségeket, szakképzettség(ek)et tanúsító okiratok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez - „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” – a nyomtatvány a(z) elte. hu oldalról tölthető le
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat az elte. hu oldalon található Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. Az álláspályázat elbírálása során eljáró testületben esetenként külső tag is részt vehet. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az Adatkezelési tájékoztatóban talál részletes tájékoztatást.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1056 Budapest Szerb utca 21-23.