Cégünk 1998 óta működik az ingatlan közvetítés, -fejlesztés és -hasznosítás, valamint a kapcsolódó tevékenységek területén, egyedülálló, komplett szolgáltatásokat nyújtva.

Miskolci székhelyű, dinamikusan fejlődő, piacvezető cégcsoportunkba

Számviteli munkatárs

    pozícióba keresünk egy olyan szorgalmas, megbízható, nagy szakmai tudással és tapasztalattal rendelkező, munkájára igényes csapattagot, aki szeretne Miskolcon, színvonalas munkakörnyezetben, barátságos, támogató csapatban, kiemelt bérezésért dolgozni!
    Ha magadra ismersz, de jelenleg dolgozol, azonban váltani szeretnél, ne habozz!

FELADATOK:

    Számviteli területet érintően:
    • Vezetői döntések előkészítéshez számviteli- és adótanácsadás
      • minden adóval, adó jellegű kötelezettséggel, illetékkel, adó visszatérítési igénnyel kapcsolatos tanácsadás,
      • a cégcsoport szerződéseinek átnézése és számviteli véleményezése,
      • a cégcsoport adóoptimalizálási folyamatinak elősegítése, támogatása,
    • Számviteli, adójogi változások nyomon követése
      • a gyorsan változó jogszabályok naprakész ismerete, ezeknek a cégcsoport mindennapjaiba való adaptálása – felsővezetővel való egyeztetést követően
    • Könyvelő ellenőrzése
      • a havi, éves beszámolók, jelentések, zárások koordinálása,
      • főkönyvi kivonatok, zárások ellenőrzése.
    Pénzügyi területet érintően:
    • Pályázatfigyelés, előminősítés,
    • Hitelfelvétel esetén szervezés, menedzsment,
    • Cégcsoport kontrolling, költségoptimalizálás.
    • Egyedi pénzügyi kimutatások készítése
      • pályázatokhoz,
      • adóellenőrzéshez,
      • banki minősítéshez,
      • vezetői döntés-előkészítéshez.

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség + mérlegképes könyvelői szakképesítés.
  • 5 év – hasonló munkakörben szerzett, releváns – munkatapasztalat.
  • Professzionális szintű Ms Office ismeretek, különös tekintettel az Ms Excelre.
  • Önálló munkavégzésre való képesség.
  • Pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés.
  • Rugalmasság, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • Főállású foglalkoztatás, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel.
  • Szakmai fejlődés lehetősége egy nagy múltú, magyar tulajdonú vállalat munkatársaként.
  • Változatos és felelősségteljes munkakör.
  • Fiatal csapat, támogató, barátságos munkatársak.
  • Színvonalas, modern – Miskolc belvárosi – iroda.
  • Nyugat európai színvonalnak megfelelő munkakultúra és munkakörnyezet.
  • Feltöltődési és regenerálódási lehetőségek – azaz a munkavállalók egészséges életmód-támogatása.
  • Szükséges munkaeszközök biztosítása.
  • Kiemelt bérezés - megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, abban a nettó fizetési igény megjelölésével.