Budapest X. kerületében található kereskedelmi cég minimum 2 éves gyakorlattal teljes munkaidős

számviteli munkatársat

keres fiatal, dinamikus kis létszámú csapatba.

Feladatok:

  • kimenő/bejövő számviteli bizonylatok kezelése (ideértve a számszaki ellenőrzést), részlegszámos könyvelés, könyvelési szoftver használata
  • bank és pénztár folyamatos könyvelése, a kapcsolódó egyeztetések elvégzése
  • tárgyi eszközök könyvelése, leltározásukban való részvétel
  • vegyes tételek könyvelése
  • a számviteli és adózási területet érintő iratkezelés és irattárazás
  • pénzügyi levelezés a partnerekkel (folyószámla-egyeztetés)
  • belső raktárral történő egyeztetés
  • számlázó program használata esetenként
  • havi és éves zárásokban való részvétel
  • közreműködés könyvvizsgálatban, adóellenőrzésekben
  • kimutatások készítése
  • irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • együttműködés társosztályokkal, társszervezetekkel
  • vezető által meghatározott egyéb - eseti vagy rendszeres - feladatok ellátása

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség és gyakorlat
  • adózási és számviteli ismeretek megléte és napi alkalmazása
  • MS-Office alapos ismerete (elsősorban excel)
  • logikus, analitikus gondolkodásmód
  • adott feladatok betanulását követő önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • megbízható, precíz munkavégzés

Előny:

  • Kulcs-Soft programok ismerete
  • pénzügyi területen szerzett gyakorlat, kontrolling szemlélet

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és cafeteria juttatás
  • stabil vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület