Az Országos Bírósági Hivatal Gazdálkodási Főosztálya
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Milyen FELADATOK várnak leendő munkatársunkra?

  • éves költségvetés számszaki összeállítása; a havi, negyedéves és éves költségvetési beszámolók, jelentések elkészítése; előirányzatok könyvelése, egyeztetése, teljesítésének figyelemmel kísérése; módosítások előterjesztése;
  • intézményi beszámolók ellenőrzése, jóváhagyása;
  • szabályzatok felülvizsgálata, megalkotása.

    Melyek a jelentkezés FELTÉTELEI?

Elvárt SZAKMAI kompetenciák

  • felsőfokú gazdasági vagy középfokú szakirányú végzettség,
  • felhasználó szintű számítástechnikai (MS Word, Excel) ismeret.

Elvárt SZEMÉLYI kompetenciák

  • csapatjátékos attitűd,
  • precizitás, megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs együttműködési és konfliktuskezelői képesség, logikus, analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • nyitott, tanulni vágyó személyiség,
  • rugalmasság, önállóság, határozottság.

Mit értékelünk ELŐNYKÉNT?

  • 2-3 éves államháztartási területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • mérlegképes végzettség - államháztartási szak,
  • Forrás SQL felhasználói szintű ismerete,
  • számviteli területen szerzett tapasztalat.

Mit KÍNÁLUNK mindezért?

  • fiatalos, lendületes csapatot, akik folyamatos fejlődésre inspirálnak,
  • kellemes munkakörülményeket,
  • átfogó szakmai továbbképzések és széles körű szakmai tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • kiszámítható, biztos megélhetést nyújtó bérezést, és juttatásokat,
  • változatos munkát,
  • Jó hangulatú munkahelyi légkört Budapest belvárosában.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1055 Szalay utca 16.

Jelentkezési határidő:

2019. 12. 20.

Mi szükséges a JELENTKEZÉSHEZ?

részletes, fényképpel ellátott SZAKMAI önéletrajz a fizetési igény megjelölésével.

A jelentkezéskor kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (SZÁMVITELI MUNKATÁRS).