Munkatársat keresünk

Számviteli munkatárs

pozícióba.

Az ITAG Könyvvizsgáló Kft. 1999. óta működik önállóan nemzetközi szakmai gyakorlattal, nyelvtudással rendelkező munkatársakkal. Stabil, de folyamatosan bővülő ügyfélkörrel rendelkezik.

Főbb feladatok, munkák:

Könyvvizsgálatban való közreműködés, könyvvizsgálók munkájának segítése, vizsgálatvezető könyvvizsgálói feladatok, közreműködés tanácsadásban. Munkavégzés többnyire a cég székhelyén, de időnként utazással, főként Győr-Moson-Sopron megyében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú számviteli végzettség, több éves számviteli, adózási gyakorlat, tárgyalóképes német nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Csapatmunkában, de önálló munkavégzés, előrelépési lehetőség, versenyképes fizetés, cafeteria juttatások, továbbképzési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

9024 Győr, Kálvária utca 55.

E-mailben, csatolt önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével