Hegedűs Kft.
  • Hegedűs Kft régóta megbízhatóan működő épületgépészeti nagykereskedelmi cég keres hosszú távra
  • Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

    Számviteli munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

    • Részvétel a napi szintű könyvelési feladatok ellátásában
    • Számlázásokkal, ki- és befizetésekkel és egyéb pénzügyi műveletekkel kapcsolatos bizonylatok nyilvántartása, rögzítése, egyeztetése;
    • Befektetett eszközök és forgóeszközök nyilvántartása, könyvelése, egyeztetése;
    • Főkönyvi és folyószámla-könyvelési tételek kontírozása, könyvelése, egyeztetése;
    • Értékesítési számlák kiállítása
    • Főkönyvelő munkájának támogatása
    • Egyéb pénzügyi, számviteli teendők elvégzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség könyvelői képesítéssel
    • Tapasztalat könyvelési, számviteli, pénzügyi területen
    • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Bér- és munkaügy területen szerzett tapasztalat
    • Regisztrált mérlegképes könyvelő

    Amit kínálunk:

    • Azonnali kezdéssel hosszútávú munkalehetőség
    • Stabil hátterű munkakörnyezet
    • Fix bérezés
    • Alkalmazotti jogviszony

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Számlázó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    5000 Szolnok, Kombájn utca 1.

    Fényképes önéletrajzát és szakmai bizonyítványainak másolatát