Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe Számvitel-Controlling Területe munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Számviteli munkatárs

feladatok:

  • nyilvántartási, könyvelési feladatok megszervezése és ellátása
  • számviteli előírások értelmezése, a változások figyelemmel kísérése
  • költséghely nyilvántartás vezetése, kimutatások készítése
  • egyes külső, felügyeleti adatszolgáltatások elkészítése
  • adatszolgáltatási előírások változásának követése
  • részvétel az IFRS éves beszámoló összeállításában és dokumentálásában

elvárások:

  • folyékony, mindennapi munkához szükséges angol nyelvtudás
  • felsőfokú gazdasági (számviteli) végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés (IFRS minősítés előny)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás

Ajánlatunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkahelyi körülmények
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1054 Hold utca 27.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy angol és magyar nyelvű önéletrajzát juttassa el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Számviteli munkatárs
  • Rövid pozíció név: Számviteli munkatárs
  • Hirdető cég: Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: V. kerület
  • Feladatok: nyilvántartási, könyvelési feladatok megszervezése és ellátása számviteli előírások értelmezése, a változások figyelemmel kísérése költséghely nyilvántartás vezetése, kimutatások készítése egyes külső, felügyeleti adatszolgáltatások elkészítése adatszolgáltatási előírások változásának követése részvétel az IFRS éves beszámoló összeállításában és dokumentálásában
  • Elvárások: folyékony, mindennapi munkához szükséges angol nyelvtudás felsőfokú gazdasági (számviteli) végzettség mérlegképes könyvelői képesítés (IFRS minősítés előny) hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-18