Y Generáció Iskolaszövetkezet

Számviteli gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

Tranzakciós és befektetési tanácsadással foglalkozó cég keresi Tanácsadó gyakornokát! Amennyiben pénzügy és számvitel vagy gazdálkodás és menedzsement Bsc vagy Msc szakon tanulsz akkor ez a lehetőség rád vár! A rád váró feladatok a következők: Tulajdonosi szintű kontrolling feladatok támogatása; Vállalatértékelési feladatokban közreműködés; Piac-, iparág és versenytárs elemzések készítése; Adatbázisok kezelése és elemzése; Vállalati beszámolók elemzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

18 év felett; Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony; Angol nyelvtudás (középfok); Folyamatban lévő szakirányú tanulmány; Befejezett szakirányú tanulmány; Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny; Jó kommunikációs készség; Jó problémamegoldó készség; Magabiztos MS Office ismeretek; Megbízhatóság; Önállóság; Pontosság; Precizitás; Talpraesettség; Tanulni akarás; Terhelhetőség; Ügyfélorientáltság; Pénzügyi ismeretek; Gazdaság-/társadalom-/környezettudományi tanulmány; Gazdasági tanulmány előny; Analitikus gondolkodásmód; Számviteli alaptudás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1121 Budapest

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!