A KPMG Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága. A KPMG-hálózat tagvállalatai 152 országban működnek és 189 000 szakembert foglalkoztatnak világszerte.

Gyakornok -Számviteliérdeklődéssel

Tranzakciós Tanácsadási Csapat
A KPMG tranzakciókkal kapcsolatos tanácsadási részlege vállalatfelvásárlási értékesítési tranzakciók tervezésében és végrehajtásában nyújt támogatást pénzügyi, adó- és üzleti/kereskedelmi átvilágítási, illetve a kapcsolódó egyéb szolgáltatásainkkal. Segítünk ügyfeleinknek megismerni a céltársaságban és a tranzakció folyamatában rejlő kockázatokat, kiemelve azokat, melyek megakadályozhatják a tranzakció létrejöttét. Ügyfeleinkkel együttműködve felmérjük a tranzakciókban rejlő lehetőségeket és értékteremtő elemeit. Segítünk ügyfeleinknek a megfelelő számviteli, pénzügyi és adózási struktúrák kialakításában, valamint a tranzakció utáni és integrációs stratégiák kidolgozásában is.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Tranzakciós Tanácsadási csapat támogatása az adott projekthez kapcsolódó feladatokban
  • Pénzügyi, számviteli és egyéb ügyfél információk összegyűjtése, elemzése és feldolgozása
  • Pénzügyi beszámolók elemzése, szerződések összefoglalása
  • Adatbázis és nyilvántartások kezelése
  • Az ügyfél részére készítendő riportok, prezentációk, egyéb projekt dokumentáció elkészítésének támogatása (elsősorban PowerPoint formátumban)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi tanulmányok (pénzügy, számvitel vagy gazdálkodási területen)
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Erős analitikus készségek, érdeklődés a számvitel elméleti oldala iránt
  • Konstruktív, jó csapatjátékos
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználó szintű ismerete
  • Heti legalább 30 órában történő rendelkezésre állás

Amit kínálunk:

  • Pénzügyi átvilágítási munkák és M&A tranzakciók folyamatának megismerése
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és motivált csapat
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk
magyar és angol nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled feltöltésével.

Cégünk az esélyegyenlőség iránt elkötelezett munkáltatóként megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is szívesen fogadja.

© 2017 KPMG Tanácsadó Kft. a magyar jog alapján bejegyzett korlátolt felelősségű társaság, és egyben a független tagtársaságokból álló
KPMG-hálózat magyar tagja, amely hálózat a KPMG International Cooperative-hez (“KPMG International”), a Svájci Államszövetség joga
alapján bejegyzett jogi személyhez kapcsolódik. Minden jog fenntartva. Nyomtatva: Magyarországon.