A K&H 2019-ben a magyar pénzügyi szektor Legvonzóbb Munkaadója. Piacvezető pénzintézetként mintegy 4000 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy pénzügyi szolgáltatásaink segítségével 1 millió ügyfelünk megvalósíthassa álmait és megvédje értékeit. Ahogy ügyfeleink igényeinek megfelelően folyamatosan fejlesztjük termékeinket, úgy lehetőséget biztosítunk kollégáinknak is az állandó fejlődésre. Így kitűnhetnek azon szakterületen, amely valóban érdekli őket, és kiteljesedhetnek abban, amiben igazán jók. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

számviteli auditor

Főbb feladatok

  • az éves munkatervben szereplő, illetve az eseti jellegű vizsgálatok végrehajtása, a vonatkozó jelentések összeállítása a BEI szabványai és szabályzatai alapján
  • az audit tesztek tervezése, elvégzése és dokumentálása, a belső kontrollok megfelelősségének és hatékonyságának értékelése
  • intézkedési tervek egyeztetése, a végrehajtás nyomon követése
  • a külső és felügyeleti szervek felkérése alapján részvétel azok vizsgálataiban
  • eseti illetve rendszeres részvétel a Bankcsoporthoz tartozó vállalatok audit munkájában, a BEI vezetőjének utasítása alapján

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú, pénzügyi szakirányú végzettség
  • szakirányú audit/számviteli vizsga előnyt jelent (CIA, CISA, CFA, ACCA)
  • minimum 2-3 év banki tapasztalat vagy 1-2 év pénzügyi vállalkozásnál/ könyvvizsgáló cégnél (Big4) szerzett auditori gyakorlat
  • számviteli területen szerzett szakmai ismeret (Mérlegképes könyvelő képesítés előnyt jelent)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • bankcsoport, specifikus számítástechnikai rendszereinek, felhasználói szintű ismerete előnyt jelent
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • erős írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség, önállóság és precizitás
  • analitikus képesség, rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.