EURO-PROFIL Rendszerház Kft.

Irodatechnikai termékek (fénymásolók, nyomtatók és az ehhez kapcsolódó „megoldások”) értékesítésben 30 éves tapasztalattal rendelkező és a területén piacvezető cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Számlázó raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    - Raktári feladatok ellátása (árumozgatás, komissiózás, csomagolás);
    - Partnereinkkel, munkatársakkal történő kommunikáció;
    - Az elvégzett munkák adminisztrációja és rögzítése a vállalat által használt felületeken.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
    - Precizitás, pontosság, önállóság;
    - Erkölcsi bizonyítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
    - Targoncavezetői/nehézgépkezelői jogosítvány.

    Pályakezdő, raktári illetve logisztikai terület iránt érdeklődők jelentkezését is szívesen vesszük.

Amit kínálunk:

    - Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
    - Változatos mindennapok;
    - Piacképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XVII. kerület Határhalom utca 4.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el cégünknek önéletrajzát a fizetési igényének megjelölésével.