Masped Logisztika Kft.
  • A MASPED Logisztika Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.

  • Számlázó munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • Eseti és havi számlák kiállítása
      • Számlázáshoz szükséges adatok lekérdezése az informatikai rendszerből
      • Kapcsolattartás a partnerekkel és társosztályokkal
      • Nyilvántartások naprakész, pontos vezetése
      • Szükség esetén reklamációkezelés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú szakirányú (közgazdasági) végzettség
      • Legalább 1-2 éves számlázásban szerzett tapasztalat
      • Logikus gondolkodásmód
      • Nagyfokú pontosság
      • Önállóság
      • Monotonitás tűrés
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (főként MS Office Excel)

    Amit kínálunk:

      • Stabil vállalati háttér;
      • Hosszú távú munkalehetőség;
      • Folyamatos támogatás a betanulás alatt és utána is
      • Versenyképes alapbéren felül cafeteria, prémium
      • Részmunkaidős foglalkoztatási is lehetséges
      • Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Számlázó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Szikratávíró utca 17.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

    Fényképes önéletrajzát a bérigéy megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.