EUROTS SPEDÍCIÓ KFT
  • 12 éve működő, nemzetközi közúti fuvarozással foglalkozó szegedi cég számlázási ügyintéző munkatársat keres.
  • Munkatársat keresünk

    Számlázási ügyintéző

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      - fuvarrendelések rögzítése

      - fuvarokmányok alapján kimenő számlák készítése

      - pénzügyi rendezések nyilvántartása

      - szállítási dokumentáció ellenőrzése

      - járatok elszámolása

      - egyéb munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Minimum érettségi bizonyítvány, számlázásban és könyvelésban jártasság.

      Felelősségteljes, precíz, igényes és önálló ,unkavégzés.

      Rugalmasság, terhelhetőség, jó figyelem megosztási képesség.

      Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Spedinform számlázó program ismerete

      - számlázásban és könyvelésben való jártasság

      - szakirányú végzettség (logisztika és/vagy pénzügy)

      - idegen nyelv (angol vagy német) ismerete

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Számlázó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6791 Szeged, Dorozsmai út 78.

    Fényképes szakmai önéletrajz