Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Számlázási munkatárs (Job Number: 036707)

Feladatok:

  • Vevői számlák kezelése, korrekciók készítése,
  • Az ügyfelek hívásainak és reklamációinak kezelése
  • Kapcsolattartás a külföldi társosztályokkal számlázással kapcsolatban
  • nemzetközi terhelések angol nyelvű levelezésének bonyolítása,
  • Heti, havi riportok készítése

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Erős felhasználói excel ismeret
  • Megbízhatóság, pontosság
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Cafeteria rendszer
  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati busz (Örs vezér tér és Kőbánya-Kispest érintésével)

Munkavégzés helye:

    Vecsés, Airport City Business Park

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Vecsés

Kérjük, töltse fel magyar és angol önéletrajzát online rendszerünkbe!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: UPS Europe>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Számlázási munkatárs (Job Number: 036707)
  • Rövid pozíció név: Számlázási munkatárs
  • Hirdető cég: UPS Europe
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Vecsés
  • Feladatok: Vevői számlák kezelése, korrekciók készítése, Az ügyfelek hívásainak és reklamációinak kezelése Kapcsolattartás a külföldi társosztályokkal számlázással kapcsolatban nemzetközi terhelések angol nyelvű levelezésének bonyolítása, Heti, havi riportok készítése
  • Elvárások: Pénzügyi vagy gazdasági végzettség Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban Erős felhasználói excel ismeret Megbízhatóság, pontosság 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.15