Az Antenna Hungária Zrt. a hazai telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője, mely ügyfeleinek széles körű szolgáltatásokat nyújt, a távközlési szolgáltatásoktól kezdve, a rádiós és televíziós műsorszóráson át a műsorgyártási, rendezvénytechnikai és rendezvényszervezési szolgáltatásokig. Több, mint 500 munkatárssal országos lefedettséggel kínáljuk szolgáltatásainkat.

Munkatársat keresünk

Számlázási munkatárs

pozícióba.

Fő feladatok:

  • vevői számlák kiállítása
  • SAP fejlesztések tesztelése
  • vevő folyószámla benyitások elvégzése
  • vevőállomány karbantartása
  • vevői folyószámlák egyeztetése
  • kapcsolattartás az értékesítőkkel
  • vevői korosító lista elkészítése
  • ügyfélszerződések nyomon követése
  • kontrolling beállítások egyeztetése és elvégzése az SAP-ban
  • irattározás megszervezése
  • vevőminősítések koordinációja

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • min. 3 év pénzügy, számvitel területén szerzett ismeretek
  • ÁFA törvény ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • csapatmunka (együttműködés, információ- és tudásmegosztás)
  • felelős, megoldásfókuszú, eredményorientált működés
  • önálló, pontos munkavégzésre való készség

Előny:

  • SAP SD, FI modul felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • versenyképes jövedelem
  • széleskörű béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, nyugdíjcélú megtakarítás támogatása, egészségbiztosítási szolgáltatás, balesetbiztosítás)
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • befogadó, családias, összetartó közösség, támogató csapat
  • továbbképzési és fejlődési lehetőség
  • sportolási lehetőség
  • jól felszerelt, modern irodai környezet mellett lehetőség otthoni munkavégzésre

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.