A mi energiánkra hosszútávon számíthatsz! Nap mint nap azért dolgozunk, hogy minél több elégedett ügyfelet tudhassunk magunk mellett. Veled pedig sokkal több vagyunk a számukra mint puszta energia!

Csatlakozz hozzánk!

Az ELMŰ-ÉMÁSZ Ügyfélszolgálati Kft. munkatársat keres

Számlázási front office munkatárs

munkakörbe.

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Személyes ügyfél megkeresések kezelése az ügyfélszolgálati irodában
  • Igények SAP-ISU rendszerben való feldolgozása
  • Az ügyfelek szerződéses igényeinek kezelése
  • Automatizálására, egyszerűsítésére törekvés, fejlesztési javaslat benyújtása
  • Új ismereteket elsajátítása és szinten tartása
  • Folyamati, operátori és rendszer hibák jelentése és/vagy jelzése
  • A társosztályok munkájának támogatása
  • A számlázással kapcsolatos ügyek, reklamációk, igények rögzítése, számlakorrekciók elvégzése
  • Pénztári feladatok ellátása

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Teljesítmény és minőség orientált hozzáállás
  • Kiváló kapcsolattartási, kapcsolatépítési képesség
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság
  • Saját munka hatékony szervezése, priorizálás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben, ügyfélkezelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP-ISU felhasználói szintű ismerete (képzést biztosítunk)

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Stabil hátterű, német tulajdonú céghez csatlakozol
  • Versenyképes, br. 240-260.000 Ft/hó alapbért biztosítunk számodra
  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával (br. 320.000 Ft/év) és önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítjük ki
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk
  • Vigyázunk egészségedre, így magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítunk számodra
  • Sporttelepünkön számos sportlehetőség közül válogathatsz
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozunk
  • Hétfőtől-péntekig, ügyfélszolgálati irodáink nyitvatartási idejével megegyező munkarendben dolgozunk

Hol fogsz dolgozni?

  • Salgótarjáni bázissal Nógrád, Heves, Pest, Borsod megye

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.

Hivatkozási szám: 2019/2735

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nógrád, Heves, Pest, Borsod megye