Az OTP Csoport Kelet-Közép-Európa meghatározó bankcsoportja. Tizenkét országban, több mint 19 millió ügyfelet szolgálunk ki modern eszközökkel, a pénzügyi termékek széles palettájával. Európában is egyedülálló sikereinket a régióban található központunknak és 70 éves múltunknak köszönthetjük: jól értjük ügyfeleink igényeit, nyitottak vagyunk az innovációra, fejlődésünket a kiszámítható, stabil működés határozza meg. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerekben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Számlavezető munkatárs/tanácsadó, Miskolc Uitz

Mi lenne a Te feladatod:

  • Számlák fölötti rendelkezések állandó és eseti megbízások, felhatalmazások; nyilvántartása, igazolások kiadása;
  • Számlaforgalom kezelése, befektetések és értékpapírok forgalmazása, követelések, átutalások, zárolások és azok feloldása, • terhelések és jóváírások számítógépes könyvelése;
  • Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézése;
  • Készpénzforgalom bonyolítása;
  • A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél-tájékoztatás, ügyfélaláírás és okmányazonosítás;
  • Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés;
  • Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés

Mit várunk tőled:

  • Előnyt jelent banki és/vagy értékesítési tapasztalat
  • Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Teljesítményorientáltság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet
  • Ügyfélközpontúság

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen az adott állásra az OTP Karrier Portálján!