Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális cég pénzügyi osztályára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióban:

Számlakezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimenő számlák készítése, nyomtatása
  • Minőségi bizonylatok, szállítólevelek nyomtatása
  • Számlamásolatok készítése
  • Számlareklamáció Kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • Stabil hatterű, kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Határozott idejű szerződés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztráció vezető
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Munkavégzés helye:

XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.